• PODZIĘKOWANIA

SAMORZĄD UCZNIOWSKI WRAZ Z OPIEKUNEM DZIĘKUJE WSZYSTKIM UCZNIOM I NAUCZYCIELOM ZA WSPÓLNĄ ZABAWĘ 6 GRUDNIA,

WŁOŻYLIŚCIE CZAPKI MIKOŁAJAI DALIŚCIE ZOBACZYĆ ZOBACZYĆ MIKOŁAJOWI !!!!!!!!!!!!!!!!

TEGO DNIA W SZKOLE ZROBIŁO SIĘ CZERWONO

DZIĘKUJEMY !!!!!!!!!!!!!

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

• JESIEŃ ZAMKNIĘTA W SŁOIKU

15.11.2022r. Podczas realizacji tematu "Jesień zamknięta w słoiku" uczniowie klasy 2 rozmawiali na temat różnego sposobu konserwowania żywności. Jednym z nich jest pasteryzacja, która często jest niezbędna, byśmy mogli cieszyć się smacznymi dżemami w środku zimy. Uczniowie przy tej okazji przynieśli do szkoły domowe przetwory owocowe. Najpierw po zapachu i smaku próbowali rozpoznać, z jakich owoców jest dany dżem. Następnie sami wykonali kanapki z dżemami i powidłami, które ze smakiem zjedli! :)

• WYMIANA KARTEK ŚWIĄTECZNYCH

Christmas Cards for you – wymiana kartek świątecznych.

Uczniowie klas I-VII przygotowywali w tym roku własnoręcznie wykonane kartki świąteczne z życzeniami w języku angielskim dla wybranej osoby z naszej szkoły.

Dzieci składały życzenia swoim rówieśnikom oraz nauczycielom i pracownikom szkoły. Uczniowie posługiwali się językiem angielskim, co dało im możliwość zdobycia dodatkowych umiejętności oraz płynności językowej.